SUR-RON ULTRA BEE

Ultra výkon

PERFEKTNÁ ROVNOVÁHA

ŠPIČKOVÝ VÝKON

Pripravte sa zažiť elektrický výkon ako nikdy predtým s novým Ultra Bee od Surron! Tento stredne veľký stroj je poháňaný najmodernejším systémom hnacieho ústrojenstva Surron, ktorý poskytuje precíznu ovládateľnosť, plynulý prenos výkonu a schopnosť zdolať akúkoľvek prekážku v teréne vďaka integrovanému systému kontroly trakcie Surron (SRTC). Na základe úspechu svojich predchodcov Ultra Bee určite posunie vašu jazdu na vyššiu úroveň.

AKÝKOĽVEK TERÉN

KEDYKOĽVEK

Nechajte sa ohromiť ultraľahkým a robustným dizajnom Ultra Bee, ktorý bol vytvorený s ohľadom na filozofiu spoločnosti Qiulong „kľúčom je rovnováha“. Integrálny kovaný rám z hliníkovej zliatiny a rozloženie protizávažia vpredu a vzadu 50:50 dáva tomuto bicyklu len 85 kilogramov. Rozhranie a nastavenia konfigurácie Ultra Bee boli starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie pri každodennej jazde a schopnosti v teréne, výsledkom čoho je vzrušujúci a vizuálne pôsobivý elektrický bicykel, ktorý je pripravený zdolať akýkoľvek terén.

UVOĽNITE SVOJU SILU

PLNÝ SÍL

Zažite vzrušenie z neporovnateľnej sily s hnacou sústavou Surron 4. generácie, špeciálne navrhnutou pre Ultra Bee. Jeho jedinečná plne izolovaná elektrická architektúra zaisťuje hladkú jazdu bez rušenia, zatiaľ čo kombinácia batérie 74V55AH a hnacieho ústrojenstva s krútiacim momentom 12,5 kW / 440 N.m robí z tohto elektrického bicykla zviera na trailoch alebo tratiach. Pripravte sa posunúť svoje limity na maximum s bleskovo rýchlym Ultra Bee!

PRE MILOVNÍKOV ADRENALÍNU

ODPRUŽENIE MOTOCYKLA

Pripravte sa na adrenalínovú jazdu s brzdovým systémom, ktorý bol inšpirovaný pretekárskou dráhou a poskytuje neprekonateľnú brzdnú silu na cestách!

Navyše naše nové predné a zadné odpruženie TR vám pomôže naplno využiť váš potenciál a poskytne vám silu ísť rýchlejšie, skákať ďalej a zdolať akýkoľvek terén. Zažite to najlepšie!“

1 380 MM

Krátky rázvor. Jazdite ľahko. Otočte sa.

318 MM

Vysoká svetlá výška. Výborná manipulácia.

90 KM/H

Najvyššia rýchlosť. Najrýchlejšia „Včela“.

VOZTE SA IHNEĎ

MOTOCYKLE BEZ ČAKANIA

MÁTE OTÁZKY?

KONTAKTUJTE NÁS

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, neváhajte nás kontaktovať. Aby sme vám poskytli najlepšiu možnú pomoc, prosím, kontaktujte vhodnú osobu alebo oddelenie.

POŠTOVÁ ADRESA

EUROMOTOR, spol. s.r.o.
Čerešňová 8A
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

E-mail: surron@euromotor.sk

IČO: 31 561 357
IČDPH: SK2020452533
IBAN: SK44 1100 0000 0026 2275 6522
Registrácia: Okresný súd
Banská Bystrica
Oddiel: Sro, Vložka č. 396/S

KONTAKT NA PREDAJCU

PREDAJ MOTOCYKLOV
Tel: 048 / 472 77 77
Mail: surron@euromotor.sk

    UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

    Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte vždy aktuálne informácie o novinkách a akciách.