SUR-RON STORM BEE

Nový štandard v elektrickom motokrose

VÝKON, AKÝ STE NIKDY NEPOZNALI

MENÍME HRU

Sur-Ron opäť nastavil nový štandard pre vysokovýkonné elektrické terénne motocykle. Storm Bee, starostlivo navrhnutý pre výkon, výkon a estetiku, je vecou krásy.

Storm Bee sa môže pochváliť vysoko výkonnou 47 mm prevrátenou prednou vidlicou s efektívnym zdvihom 290 mm a zadným tlmičom s efektívnym zdvihom 115 mm. Prispôsobené a vyladené špičkovým inžinierskym tímom Sur-Ron.

AKÝKOĽVEK TERÉN

AKÝKOĽVEK ČAS

Motocykle Sur-ron sú neustále testované a vylepšované profesionálnymi jazdcami aj našim technickým tímom. Pre naše Light bee modely sme vyvinuli systém viacprvkového zadného odpruženia, čo znamená, že či už sa budete preháňať mestom alebo vyrazíte na trať, váš nový bicykel sa prispôsobí akémukoľvek terénu. Veľká zábava. Kdekoľvek.

NOVÁ GENERÁCIA

SYSTÉM NAPÁJANIA NOVEJ GENERÁCIE A JEDINEČNÝ DIZAJN RÁMU

Vysoko pevná rámová konštrukcia a ergonomický dizajn rámu boli vyvinuté exkluzívne pre Storm Bee, plne prispôsobiteľné, čo znamená, že si ho môžete vyladiť podľa svojich špecifických požiadaviek. Kompaktné trojvrstvové usporiadanie batérie, MCU a motora minimalizuje neodpruženú hmotnosť a vyvažuje Storm Bee, zatiaľ čo uhol natočenia volantu 45° a rázvor 1430 mm zlepšujú manévrovateľnosť na ceste aj mimo nej.

PREPRACOVANOSŤ

VYBERTE SI REŽIM

Storm Bee má celý rad režimov, ktoré zaisťujú maximálny výkon.

ŠPORTOVÝ REŽIM

Agresívny režim! Toto je najčistejšia forma Storm Bee a bude to režim, ktorý vám poskytne najlepší a najzábavnejší zážitok.

ECO REŽIM

Tým sa obmedzí výstupný výkon, aby bol bicykel čo najefektívnejší, čo znamená, že môžete vyraziť do ulíc dlhšie.

SPIATOČNÝ REŽIM

Nová funkcia, ktorá vám pomôže dostať sa z týchto zložitých miest, hovorí sama za seba.

TURBO REŽIM

Vypustite zviera. Režim vytvorený čisto pre jazdcov, ktorí chcú posunúť Storm Bee na jeho hranice. Motor vydá silné dávky, aby vás udržal pred konkurenciou.

REŽIM DAŽĎA

Počas týchto dní musíte mať krútiaci moment pod kontrolou. Tým sa obmedzí výkon Storm Bee a využije sa vstavaný ASR na zabránenie pretáčaniu kolies.

VOZTE SA IHNEĎ

MOTOCYKLE BEZ ČAKANIA

MÁTE OTÁZKY?

KONTAKTUJTE NÁS

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, neváhajte nás kontaktovať. Aby sme vám poskytli najlepšiu možnú pomoc, prosím, kontaktujte vhodnú osobu alebo oddelenie.

POŠTOVÁ ADRESA

EUROMOTOR, spol. s.r.o.
Čerešňová 8A
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

E-mail: surron@euromotor.sk

IČO: 31 561 357
IČDPH: SK2020452533
IBAN: SK44 1100 0000 0026 2275 6522
Registrácia: Okresný súd
Banská Bystrica
Oddiel: Sro, Vložka č. 396/S

KONTAKT NA PREDAJCU

PREDAJ MOTOCYKLOV
Tel: 048 / 472 77 77
Mail: surron@euromotor.sk

    UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

    Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte vždy aktuálne informácie o novinkách a akciách.