SUR-RON LIGHT BEE L1E

Mesto sa stane zaujímavým.

JEDINEČNÁ ZÁBAVA V TERÉNE

SKVELÁ MOBILITA NA CESTÁCH

V akých podmienkach budú crossové motocykle fungovať? Vo všetkých! Surron Light Bee L1e vyniká v teréne vďaka perfektne vyladenému odpruženiu, nízkej hmotnosti, ľahkej ovládateľnosti a silnému motoru.

Keď príde moment, keď tento elektrický kríž musí opustiť divočinu a vstúpiť na asfalt, možno budete prekvapení, ako suverénne jazdí. Bez ohľadu na to, či na ňom jazdíte divoko v teréne alebo idete na chvíľu do obchodu – vďaka dynamike a jednoduchosti riadenia Surron Light Bee L1e sa vám nechce z neho vystúpiť!

Samozrejme, že crossový motocykel sa najlepšie cíti mimo spevnených ciest, ale aj v mestskej džungli sa dokonale prispôsobí jazde!

AKÝKOĽVEK TERÉN

AKÝKOĽVEK ČAS

Motocykle Sur-ron sú neustále testované a vylepšované profesionálnymi jazdcami aj našim technickým tímom. Pre naše Light bee modely sme vyvinuli systém viacprvkového zadného odpruženia, čo znamená, že či už sa budete preháňať mestom alebo vyrazíte na trať, váš nový bicykel sa prispôsobí akémukoľvek terénu. Veľká zábava. Kdekoľvek.

MOTOCYKEL JE VYBAVENÝ MOTOROM O VÝKONE AŽ 6 KW

VÝKON A DOJAZD

60 V a viac ako 6 kW špičkového výkonu z odnímateľnej lítium-iónovej batérie Panasonic. Kovaný rám z ľahkej zliatiny v kombinácii s hi-spec komponentmi, celková hmotnosť len 47 kg.

4-piestové hydraulické kotúčové brzdy vpredu a vzadu. LCD prístrojová doska s USB nabíjacím bodom. Zameraný na mládež až dospelých, so schopnosťou stúpania cez 45° ponúka hodiny takmer tichej zábavy s dojazdom 20 až 60 míľ na jedno nabitie v závislosti od režimu.

Maximálna rýchlosť 45 mph +, rýchle nabíjanie 2,5 až 3,5 hodiny.

V športovom režime vám silný výkon až 5 kW a okamžitý krútiaci moment na kolesách s hodnotou 250 N.m uľahčí ovládanie zručností, ako sú skákanie a jazdenie na kolesách.

PREPRACOVANOSŤ

ODPRUŽENIE MOTOCYKLA

Efektívny zdvih 200 mm si ľahko poradí aj s veľkými skokmi. Vinutá pružina s trojitou mierou poskytuje oveľa lepšiu stabilitu vidlice, ktorá perfektne funguje na trailoch aj na trati.

1 260 MM

Ultra krátky rázvor. Jazdite ľahko. Otočte sa.

270 MM

Vysoká svetlá výška. Výborná manipulácia.

48 T

Ľahké ozubené koleso. Maximálny krútiaci moment.

MOTOCYKEL PLNÝ SÍL

PLNÝ SILY

Systém EIC vyvinula a testovala spoločnosť Sur-Ron v jej najmodernejšom ústredí s použitím len najlepších dostupných technológií a materiálov. Sínusový ovládač poskytuje plynulejší výkon, väčší krútiaci moment a ReGen pre lepší dosah.

VOZTE SA IHNEĎ

MOTOCYKLE BEZ ČAKANIA

MÁTE OTÁZKY?

KONTAKTUJTE NÁS

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, neváhajte nás kontaktovať. Aby sme vám poskytli najlepšiu možnú pomoc, prosím, kontaktujte vhodnú osobu alebo oddelenie.

POŠTOVÁ ADRESA

EUROMOTOR, spol. s.r.o.
Čerešňová 8A
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

E-mail: surron@euromotor.sk

IČO: 31 561 357
IČDPH: SK2020452533
IBAN: SK44 1100 0000 0026 2275 6522
Registrácia: Okresný súd
Banská Bystrica
Oddiel: Sro, Vložka č. 396/S

KONTAKT NA PREDAJCU

PREDAJ MOTOCYKLOV
Tel: 048 / 472 77 77
Mail: surron@euromotor.sk

    UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

    Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte vždy aktuálne informácie o novinkách a akciách.