SUR-RON LIGHT BEE X

Veľká zábava. Vždy a všade.

FLEXIBILNÉ TELO, VYNIKAJÚCI VÝKON

VYSOKÝ VÝKON. VIZUÁLNA DOKONALOSŤ.

Vynikajúci výkon v kombinácii so vzrušujúcim vzhľadom. Light Bee kombinuje vysoký krútiaci moment z terénneho bicykla a ľahkosť a obratnosť zjazdového bicykla. Pod dynamickým vzhľadom skrýva divoké a nadšené srdce.

Pružný dizajn karosérie je veľmi športový, pričom si zachováva vynikajúce jazdné vlastnosti a dobré ovládanie. Výrazne zlepšuje aj priechodnosť v náročných podmienkach.

Výkon, komponenty a detaily motocykla sú všestranne vylepšené. Na dosiahnutie kvalitnejšieho zážitku z jazdy v teréne je výkon MAX zvýšený na 600 W a batéria je modernizovaná na 60 V 38,5 Ah.

AKÝKOĽVEK TERÉN

AKÝKOĽVEK ČAS

Motocykle Sur-ron sú neustále testované a vylepšované profesionálnymi jazdcami aj našim technickým tímom. Pre naše Light bee modely sme vyvinuli systém viacprvkového zadného odpruženia, čo znamená, že či už sa budete preháňať mestom alebo vyrazíte na trať, váš nový bicykel sa prispôsobí akémukoľvek terénu. Veľká zábava. Kdekoľvek.

MOTOCYKEL JE VYBAVENÝ MOTOROM O VÝKONE AŽ 6 KW

VÝKON A DOJAZD

Finálny prevod je realizovaný ozubeným kolesom a reťazou priamo z osi kývania zadnej vidlice.

Spoločne s nízkou hmotnosťou motocykla 47 kg poskytuje zaujímavý výkonnostný pomer a spoločne s vyladeným priebehom výkonu a krútiaceho momentu aj radosť z jazdy a bezpečnú ovládateľnosť. Motocykel dosahuje rýchlosť nad 70km / h.

PREPRACOVANOSŤ

ODPRUŽENIE MOTOCYKLA

Efektívny zdvih 200 mm si ľahko poradí aj s veľkými skokmi. Vinutá pružina s trojitou mierou poskytuje oveľa lepšiu stabilitu vidlice, ktorá perfektne funguje na trailoch aj na trati.

1 260 MM

Mimoriadne krátky rázvor. Jednoduchá jazda. Ľahké zatáčanie.

270 MM

Vysoká svetlá výška. Vynikajúca ovládateľnosť.

48 T

Ľahké ozubené koleso. Maximálny krútiaci moment.

NOVÝ KONTROLÉR SINE-WAVE X

KONTROLÉR

Kontrolér je úplne novo vyvinutý tak, aby neustále prostredníctvom senzorov monitoroval mnoho parametrov a otimalizoval súhru medzi jazdeckým štýlom, motorom, batériou a požiadavku na radosť z jazdy, ovládateľnosť, životnosť a bezpečnosť jazdy.Kontroler Sine-Wave X je o 20% výkonnejšie ako predošlý model a poskytuje ochranu stupňa IP 67.

VOZTE SA IHNEĎ

MOTOCYKLE BEZ ČAKANIA

MÁTE OTÁZKY?

KONTAKTUJTE NÁS

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, neváhajte nás kontaktovať. Aby sme vám poskytli najlepšiu možnú pomoc, prosím, kontaktujte vhodnú osobu alebo oddelenie.

POŠTOVÁ ADRESA

EUROMOTOR, spol. s.r.o.
Čerešňová 8A
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

E-mail: surron@euromotor.sk

IČO: 31 561 357
IČDPH: SK2020452533
IBAN: SK44 1100 0000 0026 2275 6522
Registrácia: Okresný súd
Banská Bystrica
Oddiel: Sro, Vložka č. 396/S

KONTAKT NA PREDAJCU

PREDAJ MOTOCYKLOV
Tel: 048 / 472 77 77
Mail: surron@euromotor.sk

    UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

    Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte vždy aktuálne informácie o novinkách a akciách.